TALIS 
 
 

OECD TALIS

Lietuva dalyvauja Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) Tarptautiniame mokymo ir mokymosi tyrime TALIS 2018. TALIS 2018 yra pirmasis tarptautinis tyrimas, kuriame tiriama mokytojų darbo aplinka ir darbo sąlygos mokyklose. Šis tyrimas siūlo galimybę mokytojams ir mokyklų vadovams reikšmingai prisidėti prie švietimo ir ugdymo analizės bei švietimo politikos plėtojimo, švietimo ateities gairių kūrimo. Šis tyrimas yra unikalus ir apibūdinamas kaip „Mokytojo balso“ tyrimas – juo siekiama išgirsti mokytojų ir mokyklų vadovų nuomonę įvairiais su ugdymu ir apskritai švietimu susijusiais klausimais.

Vaizdo medžiaga, apie tai kas yra TALIS 2018

TALIS 2018 Lietuvoje

Mokytojo TV laida apie TALIS tyrimą

 

Tyrimo tikslas – surinkti ir ištirti bendrąją informaciją apie mokytojus ir mokyklas, mokytojų darbo ypatumus, ugdymo aplinką, lyderystės mokyklose aspektus, mokytojų darbo vertinimą ir grįžtamąjį ryšį.

 

TALIS apžvalga anglų kalba (TALIS brochure)

Dažnai užduodami klausimai (anglų k.) (TALIS FAQ)

Dėmesio centre - mokymas (Teaching in focus) - tai trumpos apžvalgos ir analizės, parengtos remiantis TALIS tyrimo duomenimis, apie mokymą ir mokymąsi bei mokytojų darbo sąlygas mokyklose.

 

Daugiau informacijos apie TALIS 2018 tyrimą galite rasti oficialioje tarptautinio tyrimo interneto svetainėje adresu http://www.oecd.org/edu/school/talis.htm.
 
 
     Pagrindinis      |      Svetainės medis      |      Kontaktai